• O naturalo.pl

Sklep internetowy naturalo.pl to miejsce, które zrodziło się nie tylko w odpowiedzi na potrzeby rynku - to sposób na życie, którym chcemy się podzielić i Was nim zarazić. Kosmetyki naturalne i organiczne nadal są czymś nowym, rzadziej wybieranym. A przecież każda z nas chce wybierać to, co najlepsze dla siebie i swoich bliskich. Dlatego oferujemy Wam szeroki wybór naturalnych kosmetyków, produkty z jak najmniejszą zawartością szkodliwych i chemicznych dodatków,  a jak największą czystej natury. 

Bez SLS, parabenów, oleju mineralnego, sztucznych konserwantów

Każda karta produktowa posiada dodatkowe opisy i informacje na temat składu. Dzięki temu szybko znajdziesz kosmetyki wolne od wybranych substancji chemicznych. 

Składniki naturalne i eko

Składniki oferowanych kosmetyków mają pochodzenie naturalne, pozyskiwane są w sposób gwarantujący ich właściwości.  Poszukujemy produktów o jak najmniejszej zawartości sztucznych dodatków. Oferujemy naturalne kosmetyki do twarzy, włosów i ciała, które skutecznie pielęgnują i nie podrażniają skóry. Ponieważ chcemy dawać Ci to, co najlepsze.

Producenci kosmetyków naturalnych

W naturalo.pl znajdziesz dobrze znane i cenione marki kosmetyków naturalnych i renomowanych producentów. Dlatego w ofercie naturalo.pl znajdziesz najlepsze produkty dla siebie. Wszystkie kosmetyki opatrzone są polskimi etykietami. Etykieta produktu zawiera dodatkowo także opis jego działania oraz sposób stosowania.

Możesz łatwo pogodzić zdrowe wybory z wygodą i swoim temperamentem i stylem życia.

Wybierz mądrze.

 

W naturalo.pl znajdziesz  m.in. kosmetyki naturalne, kosmetyki ekologiczne, wegańskie, wegetariańskie, bez sztucznych składników i szkodliwych dodatków chemicznych. Proponujemy Ci przede wszystkim kosmetyki polskich marek, ale także kosmetyki z różnych zakątków świata: rosyjskie, koreańskie, estońskie, amerykańskie, czy francuskie.